Dobrze Nowy Rok zacząć od miłej przygody!

Niby drobnostka, ale mam nadzieje że dobrze zapowiada właśnie rozpoczęty rok 🙂

Z okna widzę mały osiedlowy placyk. Nie mieszkam wysoko, więc jako tako widzę ludzi którzy się tam znajdują. A zgodnie z zaleceniami (a tak naprawdę przez to że mam bojącego się psa) Sylwestra spędziłem w mieszkaniu.

Ale do rzeczy, Kilka minut przed 12, wstajemy, idziemy do okna popatrzeć na pokaz fajerwerków. Oczywiście mimo zakazów, apeli itp na placyku zrobił się mały tłum. Może nie tak duży jak co roku, ale jednak jest kilka grupek ludzi. Mój wzrok przykuła jedna z nich. Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków.

Dziewczyny marzenie, szczupłe, wysokie, obie miały długie włosy, jedna idealnie czarne, druga jaśniejsze, prawie blond. Co miały pod kurtkami to nie wiem, ale poniżej kurtek były bardzo podobnie ubrane, wystawały krótkie spudniczki, czarne rajstopy i mega botki na platformach! Różne modele co prawda, ale w podobnym stylu. Pomyślałem że taki był pewnie pomysł na ich imprezę na Sylwestra, sukienki też pewnie były podobne. Poniżej zdjęcia poglądowe.

W takich na platformach z traktorem była z czarnymi włosami
W takich na super trawdych platformach była blondynka

Ogólnie ta grupka była dość trzeźwa, nikt się nei zataczał, a nawet dziewczyny na wysokich obcasach szły pewnie, nie potykając się. Niestety przechodziła grupka pijanych dresów, jeden z nich potrącił jednego chłopaka z tej grupki, któremu to upadła butelka z piwem tłukąc się o chodnik. Plus był taki że nikt nie szukał zaczepki, dres coś powiedział przez ramie, a ta grupka nie chcąc awantury olała sytuacje, chłopak zrobił tylko mały krok do tyłu odsuwając się od rozbitego szkła.

Po chwili zrobiła się północ, dużo fajerwerków na niebie. Oni akurat nic nie puszczali, wyszli tylko pooglądać. A mi z okna jakoś lepiej się oglądało te dziewczyny niż fajerwerki. I kilka sekund po północy nie pożałowałem!

Jedna z nich ta w butach na pltformach, bez traktora, blondynka, podeszła do chłopaka któremu stłukła się butelka i chciała dać buzi z okazji nowego roku. Potłuczone szkło było przed nim, więc chcąc zrealizować swój plan, musiała albo go odciągnąć, albo przejść po tym szkle… Ku mojej radości, zwyczajnie podeszł do niego od przodu, stając na tym potłuczonym szkle! Ale to nic, oparła się na samych platformach, pochylając się do przodu, tak jakby bardziej stając na palcach, unosząc delikatnie obcasy! Jak sobie wyobraże jak musiały strzelać kawałki szkła pod tymi twardymi platformami… A ona ewidentnie miała to gdzieś! Nie wiem, nie czuła? Nie słyszała przez fajerwerki? A może zrobiła to specjalnie? Nie mam pojęcia, ale rozgrzała mnie tym do białości!

Zaczęła całować faceta w usta, i tak chwile stali… Ja już nawet fajerwerków nei widziałem, tylko ten widok, i w głowie miałem tylko pytania czy czuje to szkło pod butami, czy zrobiła to specjalnie, i ile tego szkła zgniotła!

Wyobraźcie sobie, takimi butami po potłucznej butelce! Ale to musiało chrzęścić…

Po chwili, która mi wydawała się wiecznością, skończyli się całować, odeszła w bok tanecznym krokiem, napewno ze dwa kroki zrobiła jeszcze po tym szkle, ale zupełnie nie patrzyła pod nogi, zupełnie miała na to wywalone, natomiast chłopak… Spojrzał na to szkło i na jej buty jak się odsuwała, musiał chyba usłyszeć jak coś jej chrzęści pod butami… A to szkło widziałem nawet z okna, więc nie był to jeden malutki kawałek, naprawdę trochę tego po butelce leżało!

Dziewczyny jakby zaczęły tańczyć. Druga, brunetka, w botkach na platformach zaczęła tanecznym krokiem podchodzić do tego faceta. Podeszłą nei od przodu, tylko od boku, tam gdzie mniej leżało szkła. On przesunął się trochę do niej, odsuwając się od szkła. Ona podeszła, dała mu buzi w policzek, i odsuwając się do tyłu tanecznym krokiem weszła na kawałek tego szkła! Jak ja żałuje że nie słyszałem tego z okna, pod tak masywnymi butami musiał to być niesamowity dźwięk!

Ciekawe czy pod nimi cokolwiek czuła…

Po chwili znowu blondynka, jakby kusząc tego faceta, przed nim przeszła takim tanecznym krokiem, też idąc kawałek po pozostałośchach butelki…

Te dziewczyny wgl nie zwracały na to uwagi! Aż mnie zżera z ciekawości czemu. Możecie podzielić się w komentarzach przemyśleniami na ten temat 🙂

A tymczasem wszystkiego najlepszego w Nowym roku, i oby był lepszy, a także obfitował w takie sytuacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *